تبلیغات
بازاریابی شبکه ای net work marketing - راز موفقیت در MLM

راز موفقیت در MLM

نویسنده :گروه دوستان
تاریخ:یکشنبه 4 اسفند 1392-09:00 ق.ظ

راز موفقیت در MLM

تام بیگ آل شرایتر، یک نویسنده  امروزی،یک تعلیم دهنده کاردان برای راهنمایان حرفه ای در بازارهای شبکه ای می باشد،او می گوید:

چرا بعضی از پخش کنندگان MLM  پیوسته انتخابات اشتباهی می کنند،پول از دست می دهند و همین جور می نشینند و نظاره گر هستند که شرکتشان در حال شکست است و بدون هیچ نتیجه ای برای تلاشهایشان زندگی سرشار از محرومیت دارند؟
در مقابل چرا بعضی از پخش کنندگان MLM  انتخابات درستی می کنند و دراین امر،سازنده و نتیجه بخش هستند ؟
ساده است، این موقعیت را در نظر بگیریم.

راز موفقیت در MLM

تام بیگ آل شرایتر، یک نویسنده  امروزی،یک تعلیم دهنده کاردان برای راهنمایان حرفه ای در بازارهای شبکه ای می باشد،او می گوید:

چرا بعضی از پخش کنندگان MLM  پیوسته انتخابات اشتباهی می کنند،پول از دست می دهند و همین جور می نشینند و نظاره گر هستند که شرکتشان در حال شکست است و بدون هیچ نتیجه ای برای تلاشهایشان زندگی سرشار از محرومیت دارند؟
در مقابل چرا بعضی از پخش کنندگان MLM  انتخابات درستی می کنند و دراین امر،سازنده و نتیجه بخش هستند ؟
ساده است، این موقعیت را در نظر بگیریم

شما در اتاقی ایستاده اید که دارای سه در است،پشت هر در یک فرصت وجود دارد،راهی است که شما را به موفقیت یا شکست راهنمایی می کند.شما نمی دانید پشت این سه در موفقیت است یا شکست بنابراین شما سه انتخاب دارید.

می توانی همین طور بایستی و هیچ انتخابی نکنی و یا قرار دادی نبندی،اصلاً هیچ کاری نکنی و درهمان نقطه ای که در زندگی هستی بمانی
خیلی از مردم این راه را انتخاب می کنند برایشان آسانتر است که تلویزیون تماشا کنند،از شغلشان شکایت کنند و امیدوار باشند که از دولت دستمزد بگیرند،قیمتها را پائین آورند و مالیاتها حذف شود.
بله این یک رویه شغلی عالی است برای موفقیت آنها فقط دست روی دست بگذاری و منتظر باشی تا یک اتفاق خوبی رخ دهد.
پس با این همه چرا شانس را امتحان کنی ؟
همسایه های شما و همکارانتان بطور گوناگون به توانائیهای شما ایراد می گیرند.آنها می خواهند که شما به مراحل بالاتر نرسید و از آنها عقب بمانید و در یک سطح باشید و با بدبختی آنها همراه باشید.
مورد دوم اینکه چشمهایت را ببندی و یک  در را انتخاب کنی.ممکن است شما احساس خوشبختی کنید،دعا کنید که خواسته شما عملی شود یا درباره شماره دری که انتخاب کردی حس خوبی داشته باشی .
امتحان می کنی و غلط است ؟
بله،اما با این کار به کندی به نتیجه می رسی.اگر بخواهی یک عمر اشتباه کنی تا راه درست موفقیت را پیدا کنی،دیگر وقت کافی برایت باقی نمی ماند که از زندگی ات لذت ببری آیا شما باید اشتباهات دیگران را تکرار کنید ؟ در اینجا کار نیکو کردن از پر کردن،واقعیت ندارد.
مورد سوم اینکه از کسی سوال کنید که پشت این درها چیست ؟
در واقع این توانایی یک مربی است که می تواند به آروزهای شما اضافه کند که به موفقیت برسی .
این خیلی ساده است که از کسی بپرسیم که پشت این درها چیه ؟
پس چرا شانس را در زندگی آزمایش کنیم؟چرا به جای اینکه می توانیم از کسی سوال کنیم و به موفقیت دستیابی پیدا کنیم،بیائیم از شانس و حدس و دست روی دست گذاشتن و بخت آزمایی ذهنی استفاده کنیم؟ تشخیص یک مربی می تواند باعث موفقیت شما برای سالهای متمادی شود.
یک مربی می تواند به شما کمک کند که از بدبختی ها و بلاها اجتناب کنید و می تواند به شما اطمینان دهد که در کارتان جمع بندی داشته باشید و به موفقیتهای شخصی دست پیدا کنید .
هیچ چیز بدتر از این نیست که ببینی همه تلاشهایی را که کردی به هدر رفته . خیلی از مردم سخت تلاش می کنند،اما مجبور می شوند چندین و چندبار آن کار را از اول شروع کنند .
مربی شما می تواند شما را در تجربیات دیگران شریک کند .
هنگامی که بعضی از مردم قیمت گزافی را برای بدست آوردن کاری می پردازند و امتحانات زیادی را انجام می دهند و غلط از آب در می آید،مربی و راهنمای شما می تواند نتیجه این تجربیات را خیلی راحت در اختیار شما قرار دهد که شما مطمئن شوید به بن بست برخورد نمی کنید و سرتان از روی عجز به دیوار نمی خورد .
مربی شما میتواند در مورد اهداف،تعهد زمانی،تجربیات و اینکه چه چیزی را ترجیح می دهید از شما سوال کند .
از شما درباره حال و آرزوهایی که دارید سوال می کند،در مورد جزئیات یا اینکه شما تا چه حد با ضمانت و ساختار شغلی تان راحت هستید.
به طور کلی یک مربی شما را راهنمایی می کند و به شما نشان می دهد که چه کسانی راههایی را رفته اند و در مقابل،هیچ چیزی دریافت  نکردند و بدست نیاورده اند و شما متوجه می شوید که چه کارهایی واقعاً کارایی دارند و چه کارهایی ندارند. آنهایی که به موفقیت بزرگ شغلی دست پیدا کرده اند از دو اصل موفقیت استفاده کرده اند.
اصل اول برای رسیدن به موفقیت :
اگر شما می خواهید یاد بگیرید که چطور موفق باشید می توانید از کسی یاد بگیرید که واقعاً موفق است .
کسی که بتواند شما را به آن کار ربط دهد و شما بتوانید در موفقیت با او توأم شوید.با او رابطه دوستی برقرار کنید و همراه شوید.ساده به نظر می رسد،اما اگر شما بخواهید صد هزار دلار در سال درآمد داشته باشید آیا از کسی که سالانه چهل هزار دلار درآمد دارد سوال می کنید که چطور می توانید این کار را انجام دهید،آیا عقیده و نصیحت  او برای شما در این زمینه ارزشی دارد؟
نه ،البته که نه .
اگر آن شخص می دانست که چطور می تواند سالانه صد هزار دلار بدست آورد قطعاً خودش این کار را می کرد و درآمدش چهل هزار دلار در سال نبود.شما مشکلات لوله کشی خانه را پیش وکیل تان نمی برید.
شما توقع ندارید که دندانپزشک شما مهارتهایی را که آموخته برای تعلیم و تربیت فرزند شما صرف کند و شما مطمئناً برای مصلحت شغلی تان نزد حکومت و دولت نخواهید رفت .
بنابراین برای فرصتهای جدید از چه کسانی نصیحت می پذیرید؟
آن کسی که می گوید راز موفقیت در تماشای زیاد تلویزیون است و انتخاب شماره در لاتاری،یا یک دوست که سعی کرده در کارش موفق باشه اما شکست خورده ؟
یا آن کسی که از وکیلش می پرسد زیرا درجه ای را برای حفظ کردن کتابهای قانون و قوانین شرعی دریافت کرده ؟
اصول موفقیت این است که نصیحت پذیر  باشی از کسی که می داند چطورموفق باشد.بنابراین اول مربی ات را پیدا کن و سپس نصیحتهای او را دنبال کن،از نصیحتهای دوستان فاقد صلاحیت و دشمنانت دوری کن .

اصل دوم برای رسیدن به موفقیت :
از کسانی یاد بگیر که یک راه و روشی برای موفقیت دارند که تو بتوانی از آنها پیروی کنی .
پهلوانان زیادی وجود دارند که در کارشان عالی هستند،با تعلیم و تمرین خیلی کم،آنها به درجه بالایی از موفقیت می رسند.هر چند که ممکن است در اجرای کار عالی باشند ولی ممکن است توانایی انتقال دانش شان را به شما نداشته باشند .
وقتی شما از یکی از این افراد با استعداد و پهلوان بپرسید که چطور این کار را انجام داده اند آنها به شما در جواب خواهند گفت : خدای من،من فقط رفتم و انجام دادم .
و این آن نوع آموزشی که شما می خواهید نیست .
شما با آموزش ویژه،یک راه،قدم به قدم،یک راه ثابت شده،به موفقیت خواهید رسید.مطمئن باشید مربی شما برنامه ریزی موفقی را درکارها برای شما ضمانت می کند.
شما چطور می توانید بدانید که برنامه ریزی مربی شما درست است ؟
به سادگی اسم کسانی را بپرسید که از طرح و اجرای او در پیشرفتشان استفاده کردند و بعد ببینید که آیا آنها موفق هستند.اگر مربی موفق است پس آنها هم باید موفق باشند .
چقدر خوب می شد اگر می توانستید چگونگی راه موفقیت را ازدبیرستان،دانشگاه یا از تماشای یک فیلم تلویزیونی روز تعطیل بیاموزید.
اما شما نمی توانید.
اگر واقعاً موفقیت را می خواهید از این دو اصل گفته شده استفاده کنید تا در کارتان موفق باشید.
نوشته شده توسط : تام بیگ آل شرایترداغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
http://caritadaste.jimdo.com/
جمعه 13 مرداد 1396 10:21 ب.ظ
Greetings! Very helpful advice in this particular article!
It's the little changes that produce the most important changes.
Thanks for sharing!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


لینک خبرگزاریهای مفید
پخش زنده تلویزیونی
خبرگزاری،روزنامه بایک کلیک

آمار وبلاگ

کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :


Admin Logo
themebox Logo
PageRank Checker